מטבח מודרני לבן

מטבח מודרני לבן, משקף את מגמת העיצוב העכשווי , לשמירה על קווים ישרים ונקיים ,ללא ידיות בולטות ופינות מעוגלות. הצבע הלבן המבריק והשולט במטבח, מעניק את תחושת הרעננות והניקיון וכן נותן תחושה של מרחב פתוח ומטבח גדול יותר. ככל שהמטבח צבעוני יותר, יש צורך בהקפדה על שילוב מתאים ונכון, של מכשירים חשמליים, תאורה וכו'.

היות ורבים הפכו את המטבח כחלק מעיצוב הדירה עם הסלון, הנטייה למטבח בעל קווים התואמים את הסלון . לאחר עיצוב המטבח  ,חשוב לאבזר את המטבח במכשירי חשמל תואמים, גופי תאורה, אהילים ,כסאות תואמים ומשלימים ועוד… כך נוצר מרחב גדול המאחד את הסלון והמטבח הופך לחלק מהריהוט.

חברת יוסף הנגר , מעצבת מטבחים בשלל סגנונות ובעלת ניסיון של עשרות שנים בייצור מטבחים.

פרויקטים רבים בוצעו ללקוחות המגזר הפרטי, העסקי והן למוסדות וארגונים גדולים.  מטבחי יוסף הנגר, ידועים בזכות העיצוב המודרני והיוקרתי וכן בזכות חומרי הגלם האיכותיים .
לקוחות המשקיעים במטבח , מצפים ליהנות מהמטבח גם מבחינת העיצוב, הפרקטיות ושימוש למשך שנים רבות. לכן אחד העקרונות עליה שומרים בקפדנות בחברת יוסף הנגר, היא כי אין פשרה באיכות חומרי הגלם והם נמצאים בפיקוח מתמיד ועומדים בתקנים בינלאומיים .

הקו המנחה הוא יושר, אמינות , ביצוע איכותי ומדויק וכן הקפדה על זמני אספקה מדויקים. אנו בטוחים כי מוצרינו ילוו וישמשו אתכם לשנים רבות.

לקוחות המגיעים אלינו, מקבלים שירות  VIP  ברמה גבוהה נציגינו מלווים אתכם לאורך כל התהליך- עד לקבלת המוצר הסופי.

ניתן להיעזר בקטלוג החברה ולהתרשם ממגוון מטבחים שבוצעו על ידי חברתנו.

צרו קשר עוד היום עם אחד מנציגינו המקצועיים ונשמח לתת לכם  ייעוץ ומידע על מגוון  מטבחים ,פתרונות אחסון, תכנון ועיצוב.

יוסף הנגר מטבח & אמבט, עיצוב ייצור והתקנת מטבחים, ארונות אמבטיה וחדרי ארונות.

יוסף הנגר מטבח & אמבט הינו עסק משפחתי שהוקם לפני שנים רבות ועובר מדור לדור . במשך השנים מיתג את עצמו במקום גבוה במתן מגוון פתרונות רחבי היקף ,החל מתכנון עיצוב בניה והתקנת מטבחים מתקדמים ומודרניים דרך חדרי ארונות מתוכננים היטב , המאפשרים ניצול מירבי של חלל החדר ועד לארונות אמבטיה מעוצבים יעילים ועמידים במיוחד.